DRAGON zelený čaj mliečny 100 g

DRAGON zelený  čaj mliečny 100 g

Zelený čaj mliečny je vyrobený špeciálnou technologiou. Zelený čaj je sušený v mliečnom prachu a prostredí.

4,30 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

ZELENÝ ČAJ MLIEČNY
Pôvod mliečneho čínskeho zeleného čaju nájdeme v tisícročnej histórii čínskej civilizácie. Prvá zmienka o ňom pochádza od kočovných kmeňov Severnej Číny. V 19. storočí sa tento čaj postupne rozšíril do vyšších čínskych spoločenských vrstiev a stal sa populárnym v čajových rituáloch.
Mliečny čaj výborne zaháňa smäd a prináša tak pocit sviežosti a ochladenia. Tento čaj v sebe spája jemnú arómu a veľké množstvo prospešných látok, ktoré sa zachovávajú vďaka šetrnému spracovaniu čajových lístkov počas zberu.
Mliečny zelený čaj má neopakovateľnú, výrazne mliečno-smotanovú vôňu. Jeho svetlo-zelený nálev a jemne mliečna chuť sú stvorené pre skutočný pôžitok z čajového rituálu v rodinnom kruhu alebo osamote. Tento čaj prinesie do Vášho domu harmóniu a pokoj.

Klasický čínsky zelený čaj s lahodnou smotanovou chuťou obsahuje,max. vitamínov (skupiny B, C, D, P, PP, E, K(draslík, železo,mangán, zinok, meď, jód, selén, fosfor, fluór) a zlúčeniny , ktoré sú dobre prijímané v tele. Zelený čaj má priaznivý vplyv na pružnosť ciev, pomáha regulovať tlak, zlepšuje krvný tlak a znižuje cukor a cholesterol v krvi.

 

Zloženie: nelisovaný zelený čaj veľké listy, aromatizátor identický prírodnému mlieku. 

Návod na použitie: jednu čajovú lyžičku zalejte zohriatou vodou do pripraveného pohára. Nechajte luhovať 3 – 5 minút.


Výrobca: Lend Grant, Puškino, Moskovská oblasť RU

Krajina pôvodu: Čína (provincia Zhejiang).


Skladujte na tmavom a suchom mieste


Obsah: 100 g

Prihlásenie