Endorkinol krém na štítnu zľazu 50 ml

Endorkinol krém na štítnu zľazu 50 ml

ENDOKRINOL - prispieva k normalizácii úrovne hormónov štítnej žľazy

10,20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Endokrinol - Prostriedok pre starostlivosť o pokožku v oblasti krku štítnej žľazy.


Tento krém-gel obsahuje extrakty z rastlín, ktoré obsahujú veľké množstvo lektínov - nenahraditeľných látok na obnovu normálnej funkcie štítnej žľazy.

Endokrinol prispieva k normalizácii úrovne hormónov a podpore funkcie štítnej žľazy.

 

Chronický únavový syndróm:

V skutočnosti to môže byť prvým príznakom ochorenia štítnej žľazy, pretože od nej závisí naše blaho, nálada a výkon. Pre zlepšenie funkcie štítnej žľazy, aby bola zachované jej zdravie, sú vynikajúce byliny ako krvavček biely, hviezdica bezlistenná. Tieto rastliny sa nachádzajú v mnohých receptoch tradičnej medicíny a sú úspešne používané bylinkármi.V súčasnej dobe nemusíme hľadať tieto byliny v prírode, existujú ich tinktúry a masti..Komplex z týchto bylín je obsahom v  kréme-gél "Endocrinol"  a obsahuje výťažky z Potentilla alba, Stellaria a Pyšteka.


Krvavček biely pomáha eliminovať funkciu štítnej žľazy. PhD E. Prikhodko tvrdí, že pacienti s poruchami štítnej žľazy, liečení krvavčekom bielym, sa tešia z jeho dobrého vplyvu - až do úplného uzdravenia.


Hviezdica sa odporúča na vyriešenie problémov s uzlíkami a odstránenie lymfatickej stagnácie. Aplikuje na oblasť štítnej žľazy vo forme mastí, tiež podporuje resorpciu uzlíkov.

 

Spôsob použitia: Naneste krém 1-2x denne na pokožku v oblasti krku a hrudníka.

Obsah: 50 g

Výrobca: RU

Upozornenie: Nepoužívajte pri individuálnej neznášanlivosti na jednotlivé zložky krému.

Prihlásenie