Zelená káva na chudnutie s goji 100 g

Zelená káva na chudnutie s goji 100 g

Spojením zelenej kávy a plodov goji je tento nápoj veľmi vhodný na reguláciu hmotnosti.

7 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Zelená káva

Pitím zelenej kávy sa dostáva do organizmu veľa pozitívnych látok a jednou z látok je kyselina chlorogenová / 7%/ , ktorá spôsobuje 3x rýchlejšie spalovanie tukov. Zelená káva sa skladá z mastných kyselín , stearínu, tokoferolov.

Goji

Goji bobule sú známe stáročia najmä v Číne a Tibete, a až v posledných rokoch sa stali populárne po celom svete, a to vďaka svojej schopnosti pozitívne ovplyvniť metabolizmus a urýchliť spaľovanie tukov. Goji bobule majú tiež posilňujúci účinok na organizmus, spomaľujú proces starnutia, prispieva k normalizácii spánku.

 

Účinky zelenej kávy s goji:
Zelená káva aktivuje metabolické procesy najmä tukov a metabolizmus vody v organizmu. Zabraňuje stárnutiu kože, má silný antioxidačný účinok , zmierňuje zápaly , má anticelulitídny účinok, prispieva k odstráneniu hromadenia tuku v problémových oblastiach kože, tým, že stimuluje prirodzenú schopnosť pokožky spaľovať tuk. Má prirodzenú ochranu pred UV žiarením.

Goji obsahuje veľké množstvo vitamínov, minerálov, je výborný antioxidant a preto sú jeho účinky na zdravie úžasné a taktiež Vám pomôže i pri chudnutí

Prihlásenie