Živokosť s kadidlom 125 ml

Živokosť s kadidlom 125 ml

Bosvelia (kadidlo) - má výrazné protizápalové, antiseptické vlastnosti. Aktívne zložky boswellia inhibujú zápalové procesy v kĺboch, podporujú obnovu poškodených ciev a zlepšujú výživu kĺbov. Vďaka svojim liečivým vlastnostiam sa Boswellia považuje za posvätný strom a používa sa nielen v medicíne, ale aj v božských službách.

11 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Balzam Živokosť s kadilom je viaczložkový prírodný liek, ktorý má všestranný účinok na väčšinu kĺbových ochorení. Kombinácia extraktov liečivých rastlín, prirodzených biostimulantov a chondroitínu (bioaktívna zložka tkanív chrupavky) zabezpečuje vysokú účinnosť. Vďaka svojim vlastnostiam môže byť balzam účinný na zápaly a bolesti kĺbov, chrbta, pása a svalov, ako aj na porušenie funkcií pohybového aparátu po športových a domácich úrazoch.

Základom balzamu je známa liečivá rastlina kostihoj lekársky. Výrazný účinok hojenia kostihoja je spojené s vysokým obsahom alantoínu, ktorý  nielen vyznačuje silný antibakteriálny a protizápalový účinok, ale má tiež jedinečnú schopnosť stimulovať tvorbu nových, zdravých buniek tkanív. Kostihoj znižuje zápal a opuch, a čo je najdôležitejšie, aktivuje proces obnovy a regenerácie chrupavky.

Bosvelia (kadidlo) - má výrazné protizápalové, antiseptické vlastnosti. Aktívne zložky kadidlovníka pravého potláčajú zápal kĺbov, pomáhajú obnoviť poškodené cievy a zlepšujú výživu kĺbov. Vzhľadom k svojim liečivym vlastnostiam, Boswellia strom je považovaný za posvätný a používa sa nielen v medicíne, ale aj v uctievaní.

Zlaté fúzy - jedným z najúčinnejších prostriedkov tradičnej medicíny, získal nesmiernu popularitu v posledných rokoch. Bohatá na biologicky aktívnye látky, je to silný biogénny stimulátor, ktorý zosilňuje pôsobenie všetkých zložiek balzamu.

Komplex extraktov liečivých rastlín, má protizápalové účinky, podporuje vylučovanie solí, odstránenie opuchov a svalových kŕčov, zlepšenie krvného obehu.

Chondroitín sulfát je dôležitou zložkou chrupavky, účinným chondroprotektantom. Aktivuje regeneráciu chrupavky , zvyšuje obsah vlhkosti chrupavky, bráni vysychaniu, udržuje pevnosť a pružnosť.

Mumio - silný biostimulátor, bohatý na účinné látky. To spomaľuje proces starnutia kĺbov, urýchľuje regeneráciu kostí a kĺbov, znižuje bolesť, vyskytujúce sa pri zmene počasia.

 

Rozsah použitia:

- prevencia ochorenia kĺbov a chrbtice v prítomnosti rizikových faktorov: nedostatok fyzickej aktivity, obmedzenia mobility z povolania, podchladenie a časté prechladnutia;

- Prevencia zmien vo veku spojených s vekom.

 

Zloženie: voda, emulzie-liposome komplex №3, (kyselina stearová, emulzie vosk, glycerol, rastlinný olej, bezvodý lanolín, propylénglykol, microcar 1T, nimesulid, hydroxid sodný, Grindoks antioxidant), kostihoja extrakt, kadidlovníka pravího extrakt, silice čaju drevo, šípky extrakt, extrakt lopúcha, Scutellaria extrakt, zlaté fúzy, brusnica extrakt, chondroitín sulfát, kyselina mravčia alkohol, mamička, D-panthenol, microcar proteínov OMP parfumová zmes.

 

Spôsob aplikácie: balzam sa aplikuje v kruhových pohyboch počas 3-5 minút, kým sa úplne nevstrebe, 2-3 krát denne. Ak je to možné, poskytnite teplo a pokoj. Trvanie aplikácie je 3-5 týždňov.

 

Kontraindikácie: individuálna intolerancia na zložky. Neboli zistené vedľajšie účinky. V prípade alergických reakcií prerušte používanie a poraďte sa s lekárom.

 

Objem: 125 ml 

Podmienky skladovania: Uchovávajte pri teplotách medzi + 5 ° C a + 25 ° C. Čas použiteľnosti: Skladovateľnosť je 24 mesiacov. Dátum výroby je uvedený na švovej trubici.

Výrobca: ООО "КоролёвФарм"

Prihlásenie