Šungit krém so sabelnikom 125 ml

Šungit krém so sabelnikom 125 ml

ŠUNGIT je prírodný minerál so zvláštnou kryštalickou mriežkou, ktorej základom je uhlík. Tento nerast ako jediný na Zemi obsahuje liečivé fullerény , nový typ molekulárnej formy uhlíka, ktoré obsahujú magické atómové číslo C60. Fullerény vďaka svojej štruktúre majú celý rad unikátnych fyzikálnych a chemických vlastností vrátane silných liečivých a ochranných účinkov. V súčasnosti sa podarilo objaviť celý rad výnimočných vlastností šungitu, pre ktoré právom môže niesť názov „Kameň zdravia“ alebo aj „Liek 21.- storočia“.

11 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Krém-balzam na bolesti  v oblasti kĺbov a chrbtice so šungitom, nátržnicou močiarnou a 10 aktívnymi zložkami.

Pri zmenách pohybového systému súvisiacich s vekom

Účinný prírodný prostriedok na báze unikátneho prírodného minerálu šungitu.

Napomáha:

  • zlepšeniu funkčného stavu,
  • spomaľuje deštrukčné procesy
  • aktivizuje regeneráciu.

 

Vysoká biologická aktivita jednotlivých zložiek krému a ich synergia zabezpečujú skutočnú účinnosť tohto krému.

Šungit je jedinečný minerál s vekom viac ako 2 miliardy rokov, ktorý podľa výsledkov početných klinických výskumov je účinný pri viac než 50 rôznych ochoreniach. Zvlášť vysoko aktívny je pri ochoreniach pohybového aparátu: artritíde, artróze, radikulitíde. radikulitíde, osteochondróze, dne. Má zvláštne zostavenú uhlíkovú kryštalickú štruktúru. Obsahuje prírodné fulerény - najsilnejšie a najstabilnejšie antioxidanty s výraznými liečebnými účinkami. Objavenie fulerénov bolo v r. 1996 ocenené Nobelovou cenou. Jediné nálezisko šungitu na svete sa nachádza v ruskej Karélii.

Nátržnica močiarna je liečivá bylina s výrazným biostimulačným, protizápalovým, analgetickým, protireumatickým a regeneračným účinkom.

Účinne odvádza z organizmu uložené soli.

Obsahuje minerálne látky a stopové prvky (fosfor, draslík, magnézium, meď), triesloviny, karotén, flavonoidy, éterické oleje a organické kyseliny.

Je to uznávaný ľudový prostriedok na liečenie:

  • reumatizmu,
  • radikulitídy,
  • artrózy
  • artritídy,
  • ukladaní solí v kĺboch rúk a nôh.

 

 

Napomáha odstráneniu:

  • zápalu, opuchu, má pozitívny účinok pri poruchách hybnosti kĺbov a chrbtice.

 

Mumio - chemicky zložitý prírodný prvok, unikátny biostimulátor. Viac ako 3 tisíc rokov sa široko využíva v medicíne. Stimuluje regeneračné procesy v kĺboch a proliferáciu buniek spojivových tkanív, pôsobí proti opuchom, má protizápalový, detoxikačný, imunostimulačný, celkovo posilňujúci účinok. Obsahuje komplex organických látok a viac ako 50 minerálov a stopových prvkov.

Ďalšie aktívne látky: kolagén, olejové extrakty liečivých rastlín.

 

Spôsob použitia: Naneste krém a masírujte do jeho úplného vstrebania 2-3 krát denne. Podľa možností nechajte v teple a v kľude. Doba používania 2-6 týždňov.

Upozornenie: Individuálna reakcia na jednotlivé zložky krému. V prípade alergickej reakcie okamžite prestať s používaním a konzultovať s lekárom.

 

Zloženie: voda, šungit, nátržnica močiarna, mumio

Krajina pôvodu: Rusko

Objem: 125 ml

 

 

Prihlásenie