Radikulin - krém Dr. Dikulja 100 ml

Radikulin - krém Dr. Dikulja 100 ml

Balsam Valentina Dikulya "Radikulin" je účinný prostriedok na lokálne použitie pri lumbosakrálnej radikulitíde, ktorý vyvinul akademik Valentin Ivanovich Dikul, špecialista na choroby pohybového ústrojenstva na základe mnohých požiadaviek pacientov.

11 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Účelom prírodných zložiek balzamu je zmierniť bolesť, zmierniť zápal nervových koreňov, aktivovať krvný obeh a metabolizmus v postihnutej oblasti, uvoľniť svaly, stimulovať miestnu imunitu a zvýšiť úroveň antioxidačnej ochrany. Pravidelné používanie balzamu prispieva k hojeniu a rehabilitácii, zabraňuje rozvoju komplikácií a exacerbácií.

 

Komplex extraktov z liečivých rastlín - pomáha zmierňovať zápaly, aktivuje reparačné procesy v tkanivách, pôsobí antioxidačne, analgeticky a svalovo-relaxačne (relaxačne) svaly.

oblasť použitia:

  • pri zvýšenom zaťažení kĺbov;
  • pri liečení artritídy, osteoartritídy akéhokoľvek pôvodu;
  • na prevenciu sezónnych exacerbácií počas jesenného a zimného obdobia po podchladení a chlade;
  • zmierňuje bolesti kĺbov pri zmene atmosférického tlaku a počasia (meteorologická závislosť);
  • na prevenciu degenerácie intraartikulárnej chrupavky súvisiacej s vekom
  • v oblasti bedier a chrbtice v oblasti krížov

 

 

Zloženie: voda, lipozomálny emulzný komplex č. 3: (kyselina stearová, emulzný vosk Neowax, glycerín, rastlinný olej, bezvodý lanolín, propylénglykol, mikrokarboxy, nimesulid, hydroxid sodný, antioxidant Grindox), konopný olej, jalovcový éterický olej, výťažok z elekampanu , výťažok zo škorice, výťažok z korenia, výťažok z borovicovej obličky, výťažok z ľubovníka bodkovaného, ​​výťažok z tymiánu, výťažok z angeliky, múmia, piyavit, včelí jed, medveďová žlč, vitanol, kolagénový hydrolyzát, D-panthenol, DMP mikrokarbonát.

 

Spôsob použitia:
Balzam aplikujte na bedrovú oblasť masážnymi pohybmi 5-7 minút, 2-3 krát denne. Po ukončení postupu je žiaduce zabaliť bedrovú oblasť vlnenou tkaninou a zabezpečiť pokoj 30-60 minút. Trvanie aplikácie - 4 - 6 týždňov, s opakovaním každé 3 mesiace.

 

Obsah: 100 ml

 

Krajina pôvodu: Rusko

Prihlásenie