Kozmetický krém "Dobrodeja" - cédrový 30 ml

Kozmetický krém "Dobrodeja" - cédrový  30 ml

Kozmetický krém "Dobrodeja" céder - prírodný krém na báze biomasy borovicových orechov, oleja z borovicových orechov, borovicovej živice, medu, kamenného oleja, Galleria mellonella. Krém neobsahuje syntetické zložky, emulgátory, konzervačné látky.

9,50 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Zabraňuje vzniku prvých vrások, odstraňuje suchú pokožku, vrásky na tvári, obnovuje pružnosť a zdurenie pokožky, vyživuje, hydratuje, má intenzívny penetračný účinok, ovplyvňuje svaly tváre, krku a dekoltu, tónuje svaly, zlepšuje kontúry tváre, zmierňuje napätie svalov a odstraňuje príznaky stres na pokožke, zlepšuje metabolické procesy pokožky, stimuluje tvorbu kolagénu, odstraňuje tmavé kruhy a opuchy pod očami, dodáva energiu, dodáva pokožke žiarivú, tonizovanú a sviežu pokožku.

 

Krém obsahuje výlučne prírodné prísady.
Zloženie: biomasa z borovicových orechov, cédrový olej, med, včelí vosk, vitamín C, vitamín E, extrakt z Galleria mellonella, cédrová živica, kamenný olej, voda

 

 

Spôsob aplikácie: krém s hustou konzistenciou - na výber z končekov prstov a zahrievanie v kruhovom pohybe na chrbte ruky, potom aplikujte ľahkými masážnymi pohybmi na pokožku tváre, krku a tela. Pri mastnej pokožke je možné zvyškové množstvo olejovej fázy na pokožke, zatiaľ čo zvyšky odporúčame navlhčiť obrúskom. Krém je vhodný na jemnú pokožku očných viečok, vyhladzuje vrásky, vyhladzuje farbu pleti, podporuje hojenie rán, porezáva, poškodenie kože po akné. Krém je vhodný na použitie v noci a počas dňa pod make-upom.

Kontraindikácie: individuálna intolerancia zložiek produktu.

Podmienky na uchovávanie : Uchovávajte pri teplote 0 až 25 ° C. Po otvorení obalu skladujte krém so zatvoreným vekom na tmavom mieste najviac 24 mesiacov, aby ste zabránili priamemu slnečnému žiareniu.

 

Objem: 30 ml.

 

Vyrába: Sachera - med,Bijsk, Vasiljeva 74, Altajsky kraj, Rusko

Prihlásenie