Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre ženy 150 ml - sprej

Exiderm - aktivátor rastu vlasov pre ženy 150 ml - sprej

Prírodný efektívny produkt novej generácie založený na brezovom dechte má silný regeneračný účinok na pokožku hlavy a vlasové folikuly.

11 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Účinné látky prenikajú cez epidermu do subkutánnej kapilárnej siete a poskytujú vlasovým folikulom živiny. Stimulujte a normalizujte proteínový metabolizmus vlasových folikulov, aktivujte metabolizmus v vlasových koreňoch a vráťte pramene zdravej žiare. Biostimulátor Vitanol predlžuje dobu aktívnej fázy vlasového folikulu a urýchľuje rozdelenie buniek cibule, čím predlžuje životnosť vlasov a obnovuje hrúbku vlasov.


Pomáha spevňovať, regenerovať a aktívne pestovať vlasy. Obnovuje poškodenú štruktúru, zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov a alopécii. Zmierňuje zápaly a podráždenie pokožky, odstraňuje lupiny. Má výrazné antioxidačné vlastnosti: neutralizuje škodlivé účinky vonkajšieho prostredia a zvyšuje odolnosť vlasov voči agresívnym faktorom. Výrobok neobsahuje hormóny a umelé prísady. Odporúča sa na intenzívne vypadávanie vlasov, alopéciu, zníženie hustoty vlasov, na prevenciu alopécie v prítomnosti rizikových faktorov.

 

Výťažky z liečivých rastlín poskytujú úplnú výživu vlasových folikulov, zlepšujú štruktúru vlasov, aktivujú kapilárnu krvnú zásobu vlasových koreňov (cibuľky).
Prírodný prípravok, ktorý pomáha spevňovať, regenerovať a zvyšuje aktívny rast vlasov, obnovuje poškodenú štruktúru, zabraňuje nadmernej strate vlasov.


Zloženie: voda, extrakt zo žihľavy, brezový extrakt, hydrogenovaný ricínový olej PEG-40, D-panthenol, breza, decht, biotín (vitamín H), DMDM hydantoín, limonén, disodná soľ EDTA.


Použitie : pred použitím fľašu pretrepte. Nastriekajte na korene suchých vlasov (aj vlhkých vlasov) a vmasírujte do pokožky hlavy, aby sa zlepšila absorpcia a zvýšila sa cirkulácia krvi. Minimálne 4 hodiny nechajte pôsobiť.


Skladovanie: Uchovávať na tmavom a chladnom mieste. Ukladať mimo dosah detí!


Vyrába: OOO „Korolev farm", Moskva, Rusko

 

Obsah: 150 ml

 

Prihlásenie