Boro Plus krém natural 25 ml

Boro Plus krém natural 25 ml

BOROPLUS Skin Care Cream je krém číslo jedna na ochranu vašej pokožky. Univerzálny kozmetický výrobok pre celú rodinu kombinuje výsledky pokročilého vedeckého výskumu a prirodzenej sily bylín a poskytuje dlhotrvajúcu starostlivosť o pleť.

4,20 € s DPH

Dostupnosť: Skladom

Krém je vyvinutý pomocou „Prírodného ochranného komplexu", ktorý pokožke dodáva prirodzene zdravý vzhľad. Prienik do hlbších vrstiev a pôsobiaci na pokožku zvnútra chráni jej bunky pred poškodením, prispieva k ich obnove a obnove.

 

Krém obsahuje aktívnu bylinnú formulu s rastlinami známymi pre ich antiseptické a upokojujúce vlastnosti. Vhodné pre každodenné použitie na suchú až veľmi suchú pleť, čiastočne na upokojenie podráždenej pleti, na popraskanú oblasť kože, na drobné vyrážky následkom uštipnutia hmyzom a drobné škrabance. Udržuje pokožku zdravú a jemnú.

Použitie: Jemne vmasírujeme dostatočné množstvo masti do pokožky v postihnutej oblasti. Masť je vhodná pre všetky typy pleti.

Zloženie: Light Mineral Oil/Light Liquid Petrilium, Hard Paraffin Wax, Soap Stone Powder, Microcrystalline wax, Anhydrous Lanolin, Zinc Oxyde, Perfume, Hedychium Spicatum, Distilled Aqua, Santalum Album, Aloe Barbadensis, Azadirachta Indica, Cetearyl Alcohol, Boric Acid, Ethanol, Vetiveria Zizanoides, Ocimum Sanctum, Curcuma longa, Glycyrrhiza Glabra, Sodium Lauryl Sulphate, Cetamacragol

Upozornenie: Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Len na vonkajšie použitie.

Balenie: 25 ml

Krajina pôvodu: India

Prihlásenie