Novinky

02
Október
2016

IMUNITA , KTORÚ VIETE SAMI UPEVNIŤ -Rakytník rešetliakový - sibírsky ananás

Pridané: 2.10.2016 09:15:11 Počet zobrazení: 502

IMUNITA , KTORÚ VIETE SAMI UPEVNIŤ -Rakytník rešetliakový - sibírsky ananás IMUNITA , KTORÚ VIETE SAMI UPEVNIŤ práve teraz. Sibírsky zázrak, citrón severu aj tak je nazývaná jedna z najdôležitejších rastlín severnej pologule Rakytník rešetliakový . Rakytník rešetliakový pochádza z Ruska, dnes ho nájdeme v celej Európe i Ázii. Rakytník pôvodne používali šamanovia sibírskych kmeňov, odtiaľ sa rozšíril po celom Rusku ako účinný prostriedok ľudového liečiteľstva. Dnes pozná blahodarné účinky rakytníka celý svet.

Čítajte viac... Komentáre: 1

 • Rakytníkový olej 250 ml

  Rakytník rešetliakový - samotné plody - bobule majú veľmi silné...

  16 € s DPH

  Dostupnosť: Skladom

Tekvicový olej v kapsuliach 100 ks

Tekvicový olej v kapsuliach 100 ks TEKVICA obsahuje nevyčerpateľné zásoby vitálnej energie pre ľudský organizmus.Tekvica je unikátny komplex esenciálnych fosfolipidov rastlinného pôvodu a v tuku rozpustných vitamínov A, E, F. Obsahuje veľké množstvo biologicky aktívnych látok: karotenoidov, tokoferolov (nie menej ako 30%), vitamíny B1, B2, C, P, flavonoidov, esenciálne kyseliny: linolénovú, olejovú, linolovú, palmetinú, stearovú a dôležité stopové prvky a minerálne látky: draslík, fosfor, horčík, vápnik, železo, meď, mangán, zinok a selén.Máloktorý rastlinný produkt obsahuje také množstvo selénu ako tekvicové jadierka: pri jeho nedostatku dochádza k ochoreniu obličiek, pečene, srdca a mozgu.Je jedným z najbohatších zdrojov zinku, ktorý je potrebný hlavne pre mužov od narodenia až po starobu

Čítajte viac... Komentáre: 0

30
August
2017

Cédrový vankúš 35 x45 cm

Pridané: 30.8.2017 17:30:00 Počet zobrazení: 114

Cédrový vankúš 35 x45 cm Vankúš je vyrobený z bavlnenej látky a naplnený blanami z jadier cédrových orechov , ktoré boli podrobené dôkladnému čisteniu . Vankúš je hypoalergénny a nehromadí / neakumuluje žiadnu statickú elektrinu , nemá žiadne kontraindikácie . Je bez aditív.

Čítajte viac... Komentáre: 0

 • Vankúš z cédra 35x45 cm

  Vankúš je vyrobený z bavlnenej látky a naplnený blanami z jadier...

  26 € s DPH

  Dostupnosť: Skladom

Prihlásenie