Prírodný biokomplex -pagaštan konský - na žily, cievy, hemeroidy 30 kaps

Prírodný biokomplex -pagaštan konský - na žily, cievy, hemeroidy 30 kaps

Prírodný biokomplex je prírodný balzam na báze plodov goji a prírodných zložiek, ktorý má intenzívny protizápalový a tonizujúci účinok na žily a cievy, zabraňuje kŕčovým žilám , aterosklerotickým zmenám ciev, hemoroidným zmenám v konečníku.

9,50 € s DPH

Dostupnosť: Vypredané

Komplex pôsobí mierne a účinne na organizmus, nespôsobuje nežiaduce vedľajšie účinky, je 100% prírodným produktom, ktorý priaznivo pôsobí na oslabené a problematické funkcie organizmu. Komplex "Naturonic® gaštan" je kompatibilný s liekmi a odporúča sa ako nezávislý produkt na odstránenie zmien žíl, krvných ciev a hemoroidných útvarov, ako aj pri komplexnom použití s ​​liekmi.

 

Zloženie: extrakt z plodov goji (dereza čínska, čučoriedka čínska), Galleria mellonella, extrakt z plodov a semien pagaštanu obyčajného, ​​extrakt z podzemkov nippon dioscorea, extrakt z kôry sibírskeho smrekovca.

 

 

Spôsob aplikácie: 1 kapsula 3x denne 30 minút pred jedlom po dobu 1 mesiaca. Pri pokročilých formách hemoroidov a kŕčových žíl sa odporúča kúru zopakovať 2 týždne po jej ukončení.

Prihlásenie